Wybierz język:

O Nas

Szanowni Państwo

Pragniemy zaprosić do naszego Magicznego Pałacu, który położony na pogórzu Sudeckim, jako Dolnośląskie Elizjum znane już od początku XVIII wieku jako ulubione miejsce wypoczynku europejskiej arystokracji.

Pałac położony na skraju Parku Krajobrazowego „Chełmy” w pięknym terenie Natura 2000.  Pałac podłączony do źródła wody mineralnej „Marie Glauber Quelle 1908” przez Hrab. Hoyosa przed ponad 100-laty. Woda zawiera 353 mg/l minerałów PH/7.8 to najlepsza równowaga zasadowo-kwasowa do spożycia. Tą wodą możecie się Państwo raczyć do woli i zażywać kąpieli. Pałac otoczony Parkami, Lasami, Starodrzewiem, nad potokiem Górskim Świękotka ma własny mikroklimat i stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i rekreacji. Idealna Baza wypadowa dla Turystów, Poszukiwaczy minerałów, oraz miłośników wycieczek rowerowych, (wytyczone szlaki i ścieżki rowerowe o różnym stopniu trudności przebiegają przy Pałacu i prowadzą do Wąwozu Myśliborskiego z wieżą widokową). Olbrzymie Tereny Łowieckie, niezapomniane pejzaże i widoki, ponieważ jest to teren bardzo zróżnicowany poziomami właśnie powulkaniczny wśród lasów mieszanych pełnych grzybów i owoców leśnych. Unikatowość  złoży skalnych wokół nas sprowadza badaczy naukowców w nasz rejon już od dawna.

„Miejsce gdzie odnajdziesz harmonię ducha i ciała”

Idealna Baza wypadowa, ponieważ jest atrakcyjnie usytuowana także dzięki temu można robić codzienne wycieczki.  

Warunki Pobytowe

Dziś chcielibyśmy to wyjątkowe miejsce udostępnić Gościom, którzy lubią Magiczne miejsca.

Dla Gości posiadamy kilka przestronnych pokoi 2, 3 i więcej osobowych z łazienkami. Salony z kominkami i piękna kuchnia pałacowa. Wokół 1,5 ha parku z miejscem na grill.

Gastronomia

Dostęp do pięknej kuchni pałacowej we własnym zakresie lub CATERING. Prosimy nie przywozić swoich urządzeń elektrycznych, AGD itp.

Dobre jedzenie w pobliżu:

Dobków/Villa Greta/Slowfood/5 km

Sokola/Ryba z pieca/7,5 km

Bolków/ bary, restauracje, pizza/9 km

Kaczorów/Karczma/15 km

Jawor/ Rest. Ratuszowa/15 km i mnóstwo innych

Atrakcje turystyczne

Obiekty Zabytkowe, Sakralne m.in. Kościół Pokoju / Jawor wpisany na listę UNESCO w 2002 roku.

Pałac Roztoka / Muzeum od 04.07.2020r.

Zamek Książ, zamki średniowieczne Bolków i Świny.

Bazylika Mniejsza i klasztor cysterski w Krzeszowie.

Dolina Pałaców, Parków i Ogrodów, Cieplickie Termy. Kraina Wygasłych Wulkanów, Sudecka Zagroda Edukacyjna.

Kolorowe Jeziorka.

Dla tych naszych Gości, którzy przy okazji wypoczynku chcieliby zwiedzić pobliskie zamki, pałace, lub udać się w Góry Kaczawskie oraz Krainę Wygasłych Wulkanów, oferujemy mapy, informatory,służymy pomocą w kontakcie z przewodnikami Sudeckimi. Bliska odległość od Jeleniej Góry, zwiększa atrakcyjność.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Organizatorów Grup, Biura podróży, którzy mogą liczyć na pełną kooperację z naszej strony.

spacery_wokol_palacupalac_od_strony_parku_zima palac-jastrowiec palac1

Z poważaniem,
Pałac Team