Wybierz język:

O Nas

Szanowni Państwo

Pragniemy zaprosić  do naszego Magicznego Pałacu,który położony  na pogórzu Sudeckim,jako Dolnośląskie Elizjum znane już od początku XVIII wieku jako ulubione miejsce wypoczynku europejskiej arystokracji.

Pałac położony na skraju Parku Krajobrazowego „Chełmy” w pięknym terenie Natura 2000.           Pałac podłączony do żródła wody mineralnej „Marie Glauber Quelle 1908”Przez Hrab.Hoyosa.  Przed ponad 100-laty.Woda zawiera 353mg/l minerałów PH/7.8 to najlepsza równowaga zasadowo-kwasowa do spożycia.Tą wodą możecie się Państwo raczyć do woli i zażywać kąpieli.Pałac otoczony Parkami,Lasami, Starodrzewiem ,  nad potokiem Górskim Świękotka ma własny mikroklimat i stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i rekreacji.Idealna Baza wypadowa dla Turystów,Poszukiwaczy minerałów, oraz miłośników wycieczek rowerowych,(wytyczone szlaki i ścieżki rowerowe o różnym stopniu trudności przebiegają  przy Pałacu i prowadzą do Wąwozu Myśliborskiego z wieżą widokową.Olbrzymie Tereny Łowieckie,Niezapomniane pejzaże i widoki,ponieważ jest to teren bardzo zróżnicowany poziomami właśnie powulkaniczny wśród lasów mieszanych pełnych grzybów i owoców leśnych.Unikatowość  złoży skalnych wokół nas sprowadza badaczy naukowców w nasz rejon już od dawna.

„Miejsce gdzie odnajdziesz harmonię ducha i ciała”

 Idealna Baza wypadowa,ponieważ atrakcyjna i usytuowana centralnie także dzięki temu można robić  codzienne wycieczki po śniadaniu i zażywszy atrakcji wrócić do spokoju,ciszy i pysznej kolacji

Warunki Pobytowe

Dziś chcielibyśmy to wyjątkowe miejsce udostępnić Gościom,którzy lubią Magiczne miejsca.

Do dyspozycji Gości na dzień dzisiejszy mamy  8 przestronnych pokoi 2-3 z  osobowych z łazienkami i możemy przenocować 20-24 osoby.Na Parterze dwa duże salony kominkami.

Gastronomia

Oferujemy kuchnię na bazie wody źródlanej,z najlepszych świeżych składników,kuchnię klasyczną,wegetariańską oraz wegańską.

Wokół Pałacu 1,5h park z miejscem na ognisko i grill.

Mnóstwo Atrakcji turystycznych Obiektów Zabytkowych,Sakralnych.Np: Kościół Pokoju w Jaworze (nasz Powiat) wpisany na listę UNESCO w 2002 roku.Zamki Średniowieczne Bolków i Świny( to nasza Gmina)W sąsiedniej Gminie Marciszów Cudne , Jeziorka Kolorowe

W pobliżu Bazylika Mniejsza i klasztor cysterski w Krzeszowie.(c.a 16 km.)Do J.Góry żabi skok 30 min.samoch.A tam Dolina Pałaców i Parków,Cieplickie Termy itd.itp.

 

Dla tych naszych Gości, którzy przy okazji wypoczynku chcieliby zwiedzić pobliskie zamki,pałace, lub udać się w Góry Kaczawskie oraz Krainę Wygasłych Wulkanów, oferujemy mapy,informatory,służymy pomocą w kontakcie z przewodnikami Sudeckimi. Bliska odległość naszych noclegów od Jeleniej Góry, zwiększa ich atrakcyjność.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Organizatorów Grup,Biura podróży,którzy mogą liczyć na pełną kooperację z naszej strony,łącznie z stosownymi rabatami.

Dla naszych Gości którzy nie skorzystają z naszej kuchni przygotowaliśmy miejsce gdzie można zrobić coś do picia i przegryzienia we własnym zakresie.

spacery_wokol_palacupalac_od_strony_parku_zima palac-jastrowiec palac1

Z poważaniem,
Pałac Team