Wybierz język:

Agroturystyka w Pałacu Lauterbach

Dla wszystkich, którzy kochają kontakt z naturą i pragną cieszyć się nią w trakcie urlopowych czy chociażby weekendowych wyjazdów, doskonałą opcją okaże się agroturystyka. Mieszczący się w Sudetach Pałac Lauterbach zachwyci każdego z naszych Gości nie tylko znakomitym otoczeniem wypełnionym piękną przyrodą oraz wieloma zabytkami, ale również charakterystyczną polską gościnnością.

Wygodne pokoje, w których spędzicie wypełnione szumem drzew noce,  doskonała lokalizacja to niepodważalne atuty naszego obiektu, które zachęcają do tego, by oddać się relaksowi z dala od miejskiego zgiełku i codziennych problemów. Agroturystyka na Dolnym Śląsku to idealny sposób na zapewnienie sobie warunków do odzyskania pełnej równowagi ciała i ducha. Wyjątkowemu położeniu zawdzięczamy to, że ponad 600-letni Pałac Lauterbach pozwala odciąć się od rzeczywistości i choć na moment przenieść się do magicznej krainy, w której czas płynie wolniej. Znajdujące się w naszym najbliższym otoczeniu parki, lasy, starodrzewia oraz potoki górskie wpływają na niepowtarzalny mikroklimat, sprzyjający ludzkiemu samopoczuciu, a jednocześnie pozwalają cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami.

Nasze domostwo agroturystyczne w Sudetach zachwyca o każdej porze roku, za każdym razem prezentując zupełnie inny punkt widzenia na otaczającą nas malowniczą przyrodę. Korzystając z naszej oferty agroturystycznej na Dolnym Śląsku możecie liczyć na znacznie więcej, niż tylko kontakt z naturą. Jest to idealna baza wypadowa, gdyż w okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych, w tym m. in. zabytków oraz obiektów sakralnych.