Wybierz język:

Centrum Jogi

Weekend z Jogą w Pałacu

Szanowni Państwo,

pragniemy stworzyć Europejskie Centrum Jogi w naszym magicznym pałacu.

Pałac Jastrowiec położony na pogórzu Sudeckim, jako Dolnośląskie Elizjum znane już było od początku XVIII wieku jako ulubione miejsce wypoczynku europejskiej arystokracji. Dziś chcielibyśmy to wyjątkowe miejsce udostępnić gościom, którzy dbają o swój rozwój duchowy i fizyczny. Posiadamy piękne sale, które z powodzeniem mogą posłużyć za miejsce ćwiczeń, a w sezonie letnim zajęcia jogi mogą odbywać się również na zewnątrz, na wolnym powietrzu, na terenie Parku.

Dla gości naszego pałacu oferujemy kuchnię na bazie wody źródlanej, z najlepszych miejscowych składników, kuchnię klasyczną, wegetariańską oraz wegańską.

Na dzień dzisiejszy dysponujemy zakwaterowaniem dla 24 osób, w przestronnych, 2- 3 osobowych pokojach z łazienkami.

Dla tych z naszych gości, którzy przy okazji wypoczynku w Sudetach (zobacz) chcieliby zwiedzić pobliskie zamki, pałace, tudzież udać się w góry Kaczawskie oraz Krainę Wygasłych Wulkanów, oferujemy mapy, informatory, służymy pomocą w kontakcie z przewodnikami Sudeckimi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy trenerów, szefów Klubów Jogi, oraz pasjonatów , którzy mogą liczyć na pełną kooperację z naszej strony, łącznie z wysokimi rabatami dla organizatorów grup.

Więcej informacji o pałacu na stronie www.palac-jastrowiec.com.pl

Z poważaniem,

Pałac Team

Nasza Oferta Promocyjna na Dobry Początek

Weekend z Jogą w Pałacu 3-noce Pokój 2-osobowy z łazienką HP/360;zł/Osoba

Tylko ze śniadaniem -255;zł

Bez wyżywienia -180;zł

Pobyty Urlopowe Od Soboty do Soboty bez wyżywienia 390;zł/Osoba

1098575_38454979